Kapat

Ürün İade


İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Kenevircim.com.tr' da satılan tüm ürünler Kenevircim markası garantisi altındadır.

Kenevircim, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

Kenevircim.com.tr sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Ambalajı açılmamış tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim talebinizi neden belirterek https://www.kenevircim.com.tr/siparislerim linki üzerinden siparişinizin detay sayfasında bulunan iade talebi oluştur butonu ile talebinizi bildirebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz, hasarsız açılmamış ve kullanılmamış olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya hesabınıza havale yapılacaktır.

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

• İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

• Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

• DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ, İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUGUNUZ ÜCRET 1-9 İŞ GÜNÜ ARASINDA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.

Takipte Kalın

Kenevircim | Doğal kenevir yağlı dermokozmetik ürünleri © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır