Kapat

Hakkımızda


Kenevircim, Yerli olarak %100 doğal kenevir yağı ile dermokozmetik ürünleri üreten ve bu sayede kenevir yağının tescillenmiş etkilerini gün yüzüne çıkaran bir markadır. Bilimsel olarak kanıtlanmış onlarca cilt sorununa fayda sağlayan kenevir yağı tamamen doğal hali özel formüller ile birleştirilerek sizlere sunuluyor.

2019 yılında kenevir yağının faydaları üzerine araştırma yapan genç girişimcinin hayalleriyle kurulan Kenevircim, kenevir yağı ile dermokozmetik ürünler üreten Türkiye’de kurulmuş ilk işletmedir. Dermokozmetik ürünlerin gelişimi üzerine bir AR-GE grubuna sahip Kenevircim markası, bugün cilt sorunlarının tamamına hitap edecek çözümleri özel formülleri ile müşterilerine sunar. Kenevircim markası adı altında hazırlanan her ürün ilaç kalitesinde ve iyi üretim uygulamaları (GMP) sertifikalı üretim tesislerinde üretilmektedir. AR-GE çalışmaları ile kenevir yağının faydalarından yararlanarak her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Kenevircim bugün müşterilerine kenevir yağından üretilmiş şampuan, el bakım kremi, ayak bakım kremi ve akne sabunu gibi ürünler sunmaktadır.

Kenevircim® Tescilli bir markadır. 

Takipte Kalın

Kenevircim | Doğal kenevir yağlı dermokozmetik ürünleri © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır