Kapat

Çatlak Ayak Topukları İçin En Kolay Çözüm


Yanlış ayakkabı seçiminden doğru yürümemeye kadar tüm sebepler ayak çatlakları oluşumuna sebep olabilmektedir. Ayağınızın çok kuru kalması ve doğru vitaminleri alamaması durumunda da bu durum söz konusu olabilmektedir.

Çatlaklık ölü derilerin birikmemesi ile oluşan bir duruma verilen isimdir. Genellikle ayak topuklarında oluşan bu durum vitamin eksikliği ve aşırı kuruluktan dolayı meydana geliyor. Bu duruma göre ayak topuklarında oluşan çatlaklık ve genel olarak ayağın kuruluğundan kurtulmak için ayağımızı vitamin ve mineraller ile beslemeliyiz. Peki, bunu nasıl yapabiliriz? Bakım kremleri ile.

BAKIM KREMLERİ NE KADAR GÜVENİLİR?

Ayak çatlaklarından kurtulmak ve korunmak, ayakların her zaman nemli kalabilmesi sağlamak için çeşitli ayak bakım kremleri kullanılıyor. Bunların bazıları işe yarar durumda olsa da bir zamandan sonra işe yaramaz hale bürünebiliyor. Bunun dışında aralarında doğal vitamin ve minerallere sahip olmayan ilerleyen zamanlarda ayak sağlığını daha kötü durumlara kadar götürenleri dahi mevcut olabiliyor.  Bu durumda dermatologlar tarafından bizzat test edilmiş ve onaylanmış ürünlerin kullanılması her zaman önerimizdir.

Bu konuda dermatoloji uzmanların en büyük önerisi ise kenevir yağı ve özel vitamin ve mineral destekli formüller ile oluşturulmuş kenevir yağlı ayak bakım kremi. İçerisinde bulunan onlarca mineral ve vitaminler ile tamamen doğal, alkol ve paraben gibi bileşenlerden uzak bir ayak bakım kremi olan kenevir yağlı ayak bakım kremi hızlı bir şekilde çatlakların onarımını sağladığı kanıtlanmıştır.

Bir çözüm olarak kullanılan bu krem aynı zamanda ayağın nemini koruması ve daha güçlü kalması içinde sürekli kullanması uygun görülmüştür.

KENEVİR YAĞLI AYAK BAKIM KREMİNİ NEREDEN BULABİLİRİM?

Bu ürünün satın alımı için en doğru adres Türkiye’nin ilk doğal kenevir yağı ile dermokozmetik ürünü üreten işletmesi www.kenevircim.com.tr Bu web sitesi üzerinden kenevir yağlı ayak bakım kremini en uygun fiyatlarla temin edebilir aynı zamanda tamamen doğal ürünler olan kenevir yağı ile yapılmış diğer sağlıklı ürünleri inceleyebilirsiniz.


Doğal Kenevir Yağlı Akne Sabunu 130G 03040037
Doğal Kenevir Yağlı Akne Sabunu 130G

%100 Doğal Kenevir Yağından Yapılan, akne karşıtı ve arındırma etkili, besleyici, onarıcı ve nemlendirici akne karşıtı sabunumuz, aknelerinizin düşmanı, cildinizin dostu!

5
30,00 ₺40,00 ₺
%25 Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Doğal Kenevir Yağlı El Bakım Kremi 100ML 03040035
Doğal Kenevir Yağlı El Bakım Kremi 100ML

%100 Doğal Kenevir Yağından Yapılan, kuruluk kaynaklı el çatlaklarına karşı etkili, besleyici, koruyucu, onarıcı ve nemlendirici el bakım kremimiz, eliniz ve cildinizin dostu!

5
50,00 ₺70,00 ₺
%29 Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Doğal Kenevir Yağlı Şampuan 300ML 03040034
Doğal Kenevir Yağlı Şampuan 300ML

%100 Doğal Kenevir Yağından Yapılan, saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili, besleyici, koruyucu, onarıcı ve nemlendirici bitkisel şampuanımız, Saçınız ve cildinizin dostu!

5
69,00 ₺90,00 ₺
%23 Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Kenevir Tohumu Yağı Saç ve Vücut Bakım Serumu 50ML 03040050
Kenevir Tohumu Yağı Saç ve Vücut Bakım Serumu 50ML

%100 Kenevir Yağı İçeriği ile üretilen saç ve vücut bakım serumumuz, Saçınız ve cildinizin dostu!

0
50,00 ₺70,00 ₺
%29 Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Doğal Kenevir Yağlı Ayak Bakım Kremi 100ML 03040036
Doğal Kenevir Yağlı Ayak Bakım Kremi 100ML

%100 Doğal Kenevir Yağından Yapılan, kuruluk ve topuk çatlaklarına karşı etkili, besleyici, koruyucu, onarıcı ve nemlendirici ayak bakım kremimiz, ayağınız ve cildinizin dostu!

5
45,00 ₺60,00 ₺
%25 Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Takipte Kalın

Kenevircim | Doğal kenevir yağlı dermokozmetik ürünleri © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır